Iga mees näeb sind alasti David M. Matthews

ISBN:

Published:

Paperback

131 pages


Description

Iga mees näeb sind alasti  by  David M. Matthews

Iga mees näeb sind alasti by David M. Matthews
| Paperback | PDF, EPUB, FB2, DjVu, audiobook, mp3, RTF | 131 pages | ISBN: | 5.68 Mb

Mehi motiveerib peamiselt kaks asja: raha ja seks. Paljastan teile vahest meie kõige šokeerivama väikese räpase saladuse. Alates ajast, mil oleme väga noored, kujutame ette, mismoodi te alastivälja näeksite. See pole teadvustatud tegevus. See on naguMoreMehi motiveerib peamiselt kaks asja: raha ja seks. Paljastan teile vahest meie kõige šokeerivama väikese räpase saladuse. Alates ajast, mil oleme väga noored, kujutame ette, mismoodi te alastivälja näeksite.

See pole teadvustatud tegevus. See on nagu hingamine või röhitsemine – see lihtsalt juhtub. Ja pole vahet, kui vana või noor te olete või kas te olete meie sugulane. Kui olete meie jaoks kas või natukene kütkestav, siis oleme mingil hetkel teist värvikireva kujutluspildi ajju kinnitanud. Kuni üritate sellest aru saada, paljastan veel ühe räpase saladuse: kui oleme teid alasti kujutlenud, siis kulub vaid nanosekund, enne kui mõtleme juba kirglikust seksist koos teiega.Ma juba kujutan ette teie õudusest haaratud ilmet.

Te loodate ja palvetate, et see ei vastaks tõele. Mul on kahju, kuid nii see on. Teie abikaasa, kirikuõpetaja, hambaarst ja isegi meesgünekoloog (kui ta teid esimest korda nägi) – kõik on teid mõttes lahti riietanud.Emmy auhinnaga pärjatud The Young and Restless, Eestiski tuntud Nanny ja Half & Half kirjanik, helilooja ning produtsent David M. Matthews paljastab humoorikalt karmi tõe meeste kohta.Enter the sum

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "Iga mees näeb sind alasti":


thefifteenbeforefifteen.com

©2012-2015 | DMCA | Contact us